• Szkolne Koło Turystyczne  "Szarotka"

• Szkolne Koło Turystyczne powstało przy naszej szkole w lutym 2020 roku. W marcu opiekun Koła p. Paweł Michno napisał projekt grantowy w ramach "Akademii Kreatywności" Regionalnej Fundacji Rozwoju "Serce" w Kolbuszowej. W ramach projektu pozyskano środki finansowe na działalność Koła. Niestety w międzyczasie nastał nieoczekiwany czas pandemii coronawirusa, który zahamował prace nad projektem. W międzyczasie Koło dostało nazwę "Szarotka" :)

Czas epidemii jednak nie spowodował braku czynności. W okresie wakacji ogłoszono konkurs wiedzy o Puszczy Sandomierskiej, w którym wzięli udział nasi uczniowie. Zwycięzcami okazali się: Franciszek Radwański z kl. V i Kacper Szuba z kl. VI.

Już w nowym roku szkolnym ogłoszono konkurs na logo "Szarotki". Wyniki pojawią się niebawem.