• KONKURS PLASTYCZNY “MÓJ PLUSZOWY MIŚ”

• Uczniowie klas I - III wzięli udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym “Mój pluszowy miś” zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Każdy uczestnik konkursu przedstawił  w sposób plastyczny postać ulubionego misia. Wpłynęło 36 prac wykonanych ciekawymi technikami. Jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce - kl. I: Michał Bogacz, Julia Drożdż, Weronika Wąsik, Krzysztof Jemioło, Filip Śpiewak, Alicja Starzec, Miłosz Ochab;  kl. II: Martyna Ziębka, Dominika Konefał, Krystian Stróż; kl. III: Patryk Szalony, Antoni Safin

II miejsce - kl. I: Julia Piłat, Lena Rzepka; kl. II: Anna Koczot, Zuzanna Puzio, Magdalena Woźniak, Seweryn Stępień, Stanisław Starzec; kl. III: Wiktoria Rozmus, Martyna Rozmus, Maja Preneta

III miejsce - kl. I: Estera Tanasoiu, Ksawery Podgórski, Jakub Posłuszny; kl. II: Dawid Fryc; kl. III: Jakub Piechota, Maria Gniewek, Wojciech Bebło, Kacper Szlachetka, Filip Michalski

Wyróżnienie - kl. I: Anita Wołochow; kl. II: Zuzanna Augustyn; kl. III: Anna Pytlak, Igor Żądło

Udział: Kalina Radwańska kl. III.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

• W poniedziałek 4 grudnia do naszej szkoły przybyli wyjątkowi goście. Byli to Opiekunowie oraz Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kolbuszowej. Odwiedzili nas, by wspólnie z nami świętować przypadający 3 grudnia, Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

Mogliśmy bliżej poznać działalność i funkcjonowanie Warsztatów. Punktem kulminacyjnym były występy Gości: piękny taniec, wspólny śpiew oraz słuchanie bajki o Złotej rybce. Mieliśmy również możliwość zakupu pięknych upominków i ozdób świątecznych, wykonanych przez Uczestników Warsztatów.

Był to wspaniały, wspólnie spędzony czas. Mieliśmy niezwykłą okazję by przekonać się, że osoby te są wyjątkowe i niezwykle serdeczne. Mają ogromne Serca, życzliwość i prawdziwą radość życia.

Bardzo Dziękujemy Opiekunom i Uczestnikom za przybycie, i dostarczenie nam wielu wzruszeń i niezapomnianych przeżyć.

• Andrzejki- magiczny listopadowy wieczór...

•

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, 30 listopada świętowaliśmy andrzejki. W specjalnie przygotowanych komnatach, wróżki i wróżbici przepowiadali przyszłość. Można było poznać imię przyszłego wybranka bądź wybranki, przyszły zawód czy też ważne wydarzenie, które będzie miało miejsce w naszym życiu. Na zakończenie tego wyjątkowego wieczoru dla wszystkich uczniów odbyła się dyskoteka, przy najnowszych i... tych trochę starszych przebojach :)

• DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

• 5 listopada to nie tylko Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, ale również dzień urodzin Walta Disney'a. Z tej okazji w naszej szkole 24 listopada mogliśmy spotkać wiele bajkowych postaci. Chętni uczniowie z danej klasy, po wcześniejszym wylosowaniu tytułu bajki mieli za zadanie przebrać się za jedną z postaci.

W klasach i na szkolnych korytarzach moglismy spotkać m.in.Muminki, 101 Dalmatyńczyków, Minionki, Zygzaka McQuina,Nemo, Dziadka do Orzechów, Myszkę Miki czy Kubusia Puchatka.

Na zakończenie świętowania odbyła się uroczysta prezentacja oraz krótki quiz ze znajomości treści bajek. Wyłoniono również zwycięzców na najlepsze przebranie i wręczono drobne nagrody.