• "NA WAKACJE RUSZAĆ CZAS!"

• Nadszedł długo wyczekiwany przez uczniów dzień...zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Rozpoczęliśmy od Mszy świętej o godzinie 8.00. Następnie na sali gimnastycznej odbyła się część oficjalna. Wzorowi uczniowie odebrali zasłużone nagrody, a klasa ósma w szczególny sposób pożegnała się ze swoimi kolegami i nauczycielami.

Naszym wspaniałym absolwentom życzymy aby od września rozpoczęli naukę w wybranych przez siebie szkołach średnich, w których będą odnosić sukcesy i pogłębiać  wiedzę.

Podczas uroczystości pożegnaliśmy również Panią Danutę Smyrską, która zakończyła pracę  w naszej szkole i przeszła na zasłużoną emeryturę. Serdecznie Dziękujemy za lata wspaniałej nauki, poświęcony uczniom czas … za uśmiech ...za dobroć ...za serce ! Życzymy by nowy etap w życiu był czasem spędzonym na realizacji marzeń, pasji i planów !

Wszystkim życzymy miłego  i bezpiecznego wypoczynku !!! :):):)